wyszukiwanie zaawansowane
» Wiadomości

Wiadomości

Wiadomości

Bezpieczna strona

Wyświetleń: 8698
autokosmetyki.pl - bezpieczna strona internetowaKaspersky Lab, producent najlepszego na świecie oprogramowania w zakresie bezpieczeństwa informatycznego potwierdza, że sklep internetowy autokosmetyki.pl jest bezpieczną stroną internetową.

Kupując kosmetyki samochodowe w naszym sklepie jesteś bezpieczny.
Sprawdź nas na: Kaspersky Security Network.
 
"Według firmy Kaspersky Lab informacje znajdujące się na tej stronie nie stanowią zagrożenia. Można bezpiecznie przeglądać ją lub przekazać URL do innych użytkowników."

Czy rower może jechać 200 km/h?

Wyświetleń: 4538
altJedzie facet super samochodem i dogania rowerzystę. Postanowił mu pokazać, jak fantastyczne ma auto, dodał gazu, na liczniku 120 km/h i bardzo blisko go wyprzedził. Po chwili patrzy ze zdziwieniem, a rowerzysta go dogania i... wyprzedza. Facet wkurzył się, dodał gazu, na liczniku 160 km/h i ponownie wyprzedza rowerzystę. Ten po chwili znów go dogania i wyprzedza. Facet znowu na gaz i wyprzedza rowerzystę z prędkością 200 km/h. Po chwili rowerzysta po raz trzeci go dogania i wyprzedza. Facet dogonił samochodem rowerzystę, zatrzymał go i pyta:

- Co to za rower? Ja mam ekstra auto, jadę 200, a Ty mnie wyprzedzasz...
- To nie rower taki dobry, tylko szelka od spodenek zahaczyła mi się o lusterko w samochodzie...

Aby rower był tak dobry, zadbaj o niego za pomocą produktu Abel Auto ACTION 7 - profesjonalny odrdzewiacz i smar antykorozyjny używany przez najlepsze serwisy rowerowe dowiedz się więcej ...

Nanotechnologia - co to takiego?

Wyświetleń: 6396
Nanotechnologia i kosmetyki samochodoweNanotechnologia zajmuje się nauką o małych strukturach. Eksperci mówią o kluczowej technologii XI wieku, która odmieni nasze życie codzienne. Nanoczasteczki dają się na wiele sposobów programować. Dzięki temu otrzymujemy nowe multifunkcjonalne właściwości. W takim co to takiego jest i dlaczego jest to takie ważne w dzisiejszym świecie, a także jaki to może mieć związek z pielęgnacją samochodów? Przeczytajmy.
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej

Opinie klientów

Doskonały środek do mycia szyb - zarówno w samochodzie jak i w domu - wspaniale czyści szyby, nie trzeba specjalnie się namęczyć aby nie pozostawały smugi…
Ocena produktu 5/5
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl