wyszukiwanie zaawansowane
» Nasza misja

Producenci

Nasza misja

Chcemy, aby serwis autokosmetyki.pl był miejscem spotkań osób chcących dowiedzieć się czegoś więcej na temat pielęgnacji samochodów, gdzie można porozmawiać z innymi użytkownikami, poszukać odpowiedniego preparatu dla siebie.

Dystrybucją i sprzedażą kosmetyków samochodowych zajmujemy się od ponad 10 lat chcemy zaoferować Państwu tylko specjalnie wyselekcjonowane autokosmetyki, co do jakości których jesteśmy pewni i możemy zagwarantować satysfakcję z ich użycia. Jeśli okaże się, że któryś z produktów przez nas sprzedawanych nie będzie spełniał Państwa oczekiwań zostanie natychmiast wycofany ze sprzedaży.

Służymy radą w doborze właściwych kosmetyków samochodowych. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Prosimy o kontakt mailowy: sklep@autokosmetyki.pl

Zachęcamy do nadsyłania zdjęć samochodów wypielęgnowanych kosmetykami zakupionymi w naszym sklepie. Najlepiej zdjęcia przed użyciem preparatów i po. Prosimy też podać jakich kosmetyków użyto. Czekają nagrody.

Szukasz jakiegoś produktu, a nie ma go na autokosmetyki.pl, a chciałbyś go kupić? Znasz jakieś dobre sprawdzone inne marki kosmetyków samochodowych i chętnie byś je widział w naszym sklepie? Masz jakieś sugestie związane z rozwojem portalu. Chciałbyś napisać artykuł o pielęgnacji samochodów? Brakuje ci tu czegoś? Zachęcamy do kontaktu. Pisz na adres:
sklep@autokosmetyki.pl 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl