wyszukiwanie zaawansowane
» Środki do klimatyzacji, nawiewów

Środki do klimatyzacji, nawiewów

Uruchamiając klimatyzację w samochodzie czujesz wydobywający się z niej nieprzyjemny zapach? To znak, że najwyższe czas na jej odświeżenie. Czyszczenie klimatyzacji, dezynfekcję klimatyzacji, odgrzybianie klimatyzacji wykonasz niskim kosztem za pomocą specjalnych środków do czyszczenia kanałów wentylacyjnych. Znajdziesz je w bogatej ofercie naszego sklepu internetowego.

Wśród zgromadzonych produktów, właścicielom samochodów z klimatyzacją, wymagającą odświeżenia, polecamy w szczególności skuteczne i wygodne w użyciu spraye o działaniu grzybobójczym i neutralizującym brzydkie zapachy. Regularne czyszczenie nawiewów zapewnia długotrwałe utrzymanie w czystości kanałów wentylacyjnych oraz klimatyzacji.

 

Dlaczego należy czyścić klimatyzację?

 

Regularne czyszczenie klimatyzacji jest ważne z kilku powodów. Przede wszystkim, rozwijające się a nawiewach grzyby i bakterie mogą obniżyć sprawność klimatyzacji, zapewniającej komfort termiczny w czasie jazdy. Dodatkowo, zły stan klimatyzacji nie jest obojętny dla naszego zdrowia. Szczególne zagrożenie stanowi on dla dróg oddechowych alergików.

Odgrzybianie i odświeżanie klimatyzacji za pomocą dedykowanych środków jest więc gwarancją przyjemnej i bezpiecznej jazdy. Wszystkich właścicieli samochodów, zachęcamy już dziś do sprawdzenia naszej bogatej oferty środków grzybobójczych i odświeżających do czyszczenia kanałów wentylacyjnych i klimatyzacji.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Atas CLIM - czyści i odkaża klimatyzację 400 ml

Atas CLIM - czyści i odkaża klimatyzację 400 ml

12,99  zł
Preparat odświeżający do klimatyzatorów.   Preparat ten gwarantuje doskonałą higienę wewnątrz samochodu oraz eliminuje nieprzyjemny zapach, który jest wynikiem obecności w samochodzie przez dłuższy czas brudu bakterii oraz różnego rodzaju owadów.  …
dodaj do porównania

Opinie klientów

SONAX Twardy wosk w płynie mogę spokojnie polecić. Używam go już ponad dwa lata. Łatwo się go nakłada i szybko poleruje. Błysk gwarantowany. Efekt długo…
Ocena produktu 5/5
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl