wyszukiwanie zaawansowane
» Ciekawostki

Ciekawostki

Ciekawostki

Latające auto

Wyświetleń: 8730

Skycar

Dotychczasowa podróż choć przyjemna (o ile nie jedziemy po dziurawych drogach) zajmuje sporo czasu, a i korki są zmorą dla każdego kierowcy. Czy nie dałoby się coś w tej sprawie zrobić?

Już wkrótce wszystko może się diametralnie zmienić. A to za sprawą wynalazku, który jest opracowywany od wielu lat i stopień prac wchodzi w fazę finalną. Można spokojnie stwierdzić, że będzie to przełom w dziedzinie transportu cywilnego. Pojazdy zaprezentowane w filmie Piąty element z Bruce Willisem to nie fantastyka, a rzeczywistość, która będzie dostępna już od 2009 roku.

Przeczytaj całość

Poznaj historię firmy Turtle Wax

Wyświetleń: 5451

Pierwszy wosk samochodowy w mleczku sprzedawany pod nazw± Plastone Firma Turtle Wax istnieje już prawie 60 lat. Jej założyciel, Ben Hirsch, był bardzo kreatywnym przedsiębiorcą. Rozpoczął swoją karierę od stworzenia takich produktów jak banany w czekoladzie, czy polewy deserowe. Gdy poznał swoją przyszłą żonę, Marie, i razem rozpoczęli pracę nad nowatorskim projektem - pierwszym woskiem samochodowym w mleczku - produkt znany pod nazwą Plastone.

Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej

Opinie klientów

Najlepszy wosk jakiego urzywalem. Super sie nanosi i pozniej poleruje , nie trzeba sie martwic ze za mocno zaschnie. Nie brudzi czarnych plastikow. Jest…
Ocena produktu 5/5
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl