wyszukiwanie zaawansowane
» Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

 
Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas najważniejsze. Wszystkie strony z wrażliwymi danymi: logowanie, dane kupującego, adres wysyłki, zarządzanie kontem - są w naszym sklepie chronione certyfikatem cyfrowym.

Transmisja danych z takich stron jest chroniona i szyfrowana.​

Formularze do których wprowadzasz dane osobowe są szyfrowane. Stosujemy wysoki poziom szyfrowania (RC4, szyfrowanie 128-bitów). Długość klucza to aż 2048 bit-ów. Długość klucza jest ważna ze względu na jakość bezpieczeństwa szyfrowanych informacji. Im klucze są dłuższe i im więcej mają bit-ów tym informacje są lepiej chronione.

Szyfrowanie danych zabezpiecza dostęp do informacji przesyłanych pomiędzy komputerami. Dzięki temu bezpieczeństwo danych przesyłanych przez sieci jest bardzo wysokie.

Certyfikat który stosujemy to RapidSSL. Jeśli doszłoby do złamania szyfru certyfikacji SSL, organizacja, która go wydała jest zobowiązana do wypłacenia odszkodowania w wysokości do 10,000$.
 

RapidSSL - autokosmetyki.pl


Nie przekazujemy, nie odsprzedajemy i nie udostępniamy przekazanych nam danych osobom trzecim nie związanym z procesem realizacji naszych usług.

Powierzone przez Państwa dane osobowe są przesyłane i przechowywane z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa.


Przejdź do strony głównej

Opinie klientów

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl